Hmmmm …. o czym tu napisać, tak abyś drogi Gościu doczytał do końca?

No bo przecież o profesjonalizmie, zamiłowaniu do finansów, ofertach skrojonych na miarę i indywidualnym podejściu piszą wszyscy.

To może tak.

Poznaliśmy się ponad 15 lat temu w pewnym żółto-czarnym banku, którego w Polsce już nie ma. Wtedy żaden z nas nie sądził, że ta znajomość potrwa tyle i że będziemy stale spotykać się w bankowym świecie. A już na pewno nie sądziliśmy, że obaj dojdziemy w tym samym momencie do wniosku, iż czas spojrzeć na biznesową rzeczywistość z drugiej strony biurka.

Tak więc załadowaliśmy na wspólny pokład 44 lata doświadczeń w bankowości, znajomość rynku i produktów, pół metra sześciennego wizytowników, nasze relacje, pasję do pracy z ludźmi i powołaliśmy do życia TiM Finanse.

Team, który będzie pracował dla Ciebie. Oto my:

Tomasz – Naładowany energią optymista, maratończyk i ultramaratończyk, miłośnik życia i wszelkich jego przejawów. Praktyk kredytowy, menadżer sprzedaży, człowiek ceniony przez swoich współpracowników.

Marcin – Uzależniony od płyt winylowych i muzyki wszelakiej. Ekspert rynków finansowych i bankowości międzynarodowej. Miłośnik włoskiej kuchni i wina. Wyznawca pracy zespołowej i biznesu opartego na relacji.

Dla ciekawych nasze szczegółowe życiorysy zawodowe na profilach LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/tomasz-czapla-475a0014b

https://www.linkedin.com/in/marcin-rajchert/